Route Specific Breadcrumb (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Custom
lt: Savitas

en: This action can not be undone.
lt: Šis veiksmas negrįžtamas.

en: About
lt: Apie

en: Back to form
lt: Atgal į formą
