Route Specific Breadcrumb (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Link
ps: تړونی

en: Name
ps: نوم

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: About
ps: په اړه
