Route Specific Breadcrumb (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Cancel
ro: Anulare

en: Link
ro: Legătură

en: Name
ro: Nume

en: Custom
ro: Personalizat

en: About
ro: Despre

en: Route Name
ro: Numele rutei
