Route Specific Breadcrumb (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Link
sk: Odkaz

en: Name
sk: Názov

en: Custom
sk: Vlastná

en: About
sk: Informácie o

en: Route Name
sk: Názov cesty
