Route Specific Breadcrumb (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Link
sq: Lidhje

en: Name
sq: Emri

en: Custom
sq: E personalizuar

en: About
sq: Informacione
