Route Specific Breadcrumb (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Name
az: Ad

en: Custom
az: Seçilmiş

en: About
az: Haqqında
