Route Specific Breadcrumb (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Link
es: Enlace

en: Name
es: Nombre

en: Custom
es: Personalizado

en: This action can not be undone.
es: Esta acción no puede deshacerse.

en: About
es: Acerca de

en: Route Name
es: Nombre de la ruta

en: Back to form
es: Volver al formulario
