Route Specific Breadcrumb (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Link
pl: Odnośnik

en: Name
pl: Nazwa

en: Custom
pl: Własne

en: This action can not be undone.
pl: Tej czynności nie można cofnąć.

en: About
pl: O stronie

en: Route Name
pl: Nazwa trasy
