Route Specific Breadcrumb (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Link
uk: Посилання

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Custom
uk: Власний

en: This action can not be undone.
uk: Ця дія незворотня.

en: About
uk: Про модуль

en: Add one more
uk: Додати ще

en: Remove one
uk: Вилучити одну

en: Route Name
uk: Назва маршруту

en: Back to form
uk: Назад до форми
