Route Specific Breadcrumb (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Link
ur: ربط

en: Name
ur: نام

en: Route Name
ur: روٹ کا نام
