Route UI (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Link
ar: رابط

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Global
ar: عالمي

en: Route
ar: الطريق

en: Route name
ar: اسم المسار
