Route UI (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Global
hu: Általános

en: Route
hu: Útvonal

en: Route name
hu: Útvonal neve

en: Route parameters
hu: Útvonal paraméterek
