Route UI (1.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Link
fi: Linkki

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Global
fi: Yleinen

en: Route
fi: Reitti

en: Route name
fi: Reitin nimi
