Route UI (1.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Link
ru: Ссылка

en: Navigation
ru: Навигация

en: Global
ru: Глобальный

en: Route
ru: Маршрут

en: Route name
ru: Название маршрута

en: Add destination
ru: Добавить место назначение
