Route UI (1.0.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Link
ca: Enllaç

en: Navigation
ca: Navegació

en: Route
ca: Ruta

en: Route name
ca: Nom de la ruta

en: Route parameters
ca: Paràmetres de les rutes
