Route Planner (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Settings
tr: Ayarlar

en: add
tr: ekle

en: configure
tr: yapılandır

en: Address
tr: Adres

en: Distance
tr: Uzaklık
