Route Planner (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: metric
el: μετρικό

en: imperial
el: βασιλικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: add
el: προσθήκη

en: configure
el: ρύθμιση

en: Address
el: Διεύθυνση
