Rover (1.0.0) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Description
fi: Kuvaus

en: Container
fi: Säiliö

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Menu
fi: Valikko

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Sidebar left
fi: Vasen sivupalkki

en: Sidebar right
fi: Oikea sivupalkki

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Transparent
fi: Läpinäkyvä

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Pagination
fi: Sivutus

en: User menu
fi: Käyttäjävalikko

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: Primary menu
fi: Ensisijainen valikko

en: Banner Image
fi: Bannerikuva

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu
