Rover (1.0.0) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Description
kk: Сипаттама

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Menu
kk: Мәзір

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу
