Rover (1.0.1) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Description
ca: Descripció

en: Container
ca: Contenidor

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Menu
ca: Menú

en: Layout
ca: Disposició

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Button size
ca: Mida del botó

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Pagination
ca: Paginació

en: User menu
ca: Menú d'usuari

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Last page
ca: Última pàgina

en: Primary menu
ca: Menú principal

en: First page
ca: Primera pàgina
