Rover (1.0.1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Description
eu: Azalpena

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Menu
eu: Menua

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: User menu
eu: Erabiltzaile menua
