Rover (1.0.1) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Description
ug: بايانى

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: User menu
ug: تىزىملىك

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
