Rover (1.0.2) - en to uk translation catalogue (30 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Description
uk: Опис

en: Container
uk: Контейнер

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Menu
uk: Меню

en: Layout
uk: Макет

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Sidebar left
uk: Ліва панель

en: Sidebar right
uk: Права панель

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Transparent
uk: Прозорий

en: Sidebar Left
uk: Ліва бічна панель

en: Sidebar Right
uk: Права бічна панель

en: Button size
uk: Розмір кнопки

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: User menu
uk: Меню користувача

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Last page
uk: Остання сторінка

en: Primary menu
uk: Первинне меню

en: First page
uk: Перша сторінка
