Rover (1.0.3) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Description
oc: Descripcion

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Menu
oc: Menú

en: Layout
oc: Afichatge

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Sidebar left
oc: Barra laterala d'esquèrra

en: Sidebar right
oc: Barra laterala de drecha

en: Tabs
oc: Onglets

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: User menu
oc: Menut de l'utilizaire
