Rover (1.0.5) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Description
is: Lýsing

en: Container
is: Gámur

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Menu
is: Valmynd

en: Layout
is: Útlit

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: Tabs
is: Flipar

en: Next page
is: Næsta síða

en: Go to first page
is: Fara á fremstu síðu

en: Go to last page
is: Fara á öftustu síðu

en: Last page
is: Síðasta síða

en: Primary menu
is: Aðalvalmynd
