Rover (1.0.5) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Description
ro: Descriere

en: Container
ro: Recipient

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Menu
ro: Meniu

en: Layout
ro: Prezentare

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: Tabs
ro: Taburi

en: Next page
ro: Pagina următoare

en: Go to first page
ro: Mergi la prima pagină

en: Go to last page
ro: Mergeți la ultima pagină

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Pagination
ro: Paginație

en: User menu
ro: Meniu utilizator

en: Previous page
ro: Pagina anterioară

en: Last page
ro: Ultima pagină

en: Primary menu
ro: Meniu principal

en: First page
ro: Prima pagină
