Rover (1.0.7) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Description
ar: الوصف

en: Container
ar: حاوية

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Menu
ar: القائمة

en: Layout
ar: التنسيق

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: User menu
ar: قائمة المستخدم
