Rover (1.0.7) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Description
eo: Priskribo

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Menu
eo: Menuo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: User menu
eo: Uzanta menuo
