Rover (1.0.7) - en to it translation catalogue (21 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Description
it: Descrizione

en: Container
it: Contenitore

en: Go to previous page
it: Vai alla pagina precedente

en: Go to next page
it: Vai alla pagina successiva

en: Breadcrumb
it: Briciole di pane

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Add new comment
it: Aggiungi un commento

en: Tabs
it: Schede

en: Next page
it: Pagina successiva

en: Go to first page
it: Vai alla prima pagina

en: Go to last page
it: Vai all'ultima pagina

en: Transparent
it: Trasparente

en: Button size
it: Dimensione pulsante

en: Primary tabs
it: Schede primarie

en: Secondary tabs
it: Schede secondarie

en: Pagination
it: Paginazione

en: Previous page
it: Pagina precedente

en: Last page
it: Ultima pagina

en: First page
it: Prima pagina
