Rover (1.0.8) - en to ru translation catalogue (30 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Description
ru: Описание

en: Container
ru: Контейнер

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Menu
ru: Меню

en: Layout
ru: Макет

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: Sidebar left
ru: Левая колонка

en: Sidebar right
ru: Правая колонка

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Next page
ru: Следующая страница

en: Go to first page
ru: На первую страницу

en: Go to last page
ru: На последнюю страницу

en: Transparent
ru: Прозрачный

en: Sidebar Left
ru: Левая боковая панель

en: Sidebar Right
ru: Правая боковая панель

en: Button size
ru: Размер кнопки

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: User menu
ru: Меню пользователя

en: Previous page
ru: Предыдущая страница

en: Last page
ru: Последняя страница

en: Primary menu
ru: Основное меню

en: First page
ru: Первая страница
