Rover (1.0.8) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Menu
sq: Menuja

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit
