Rover (2.0.0) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Description
gl: Descrición

en: Container
gl: Contedor

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Menu
gl: Menú

en: Layout
gl: Disposición

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Transparent
gl: Transparente

en: Button size
gl: Tamaño do botón

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Pagination
gl: Paxinación

en: User menu
gl: Menú de usuario

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Container Fluid
gl: Contedor Fluído
