Rover (2.0.0) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: Description
ur: وضاحت

en: Container
ur: کنٹینر

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Menu
ur: مینیو

en: Header
ur: ہیڈر

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں

en: ›
ur: ‹

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
