Rover (2.0.1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Description
jv: Katrangan

en: Container
jv: Kontainer

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér
