Rover (2.0.1) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Description
az: İzahat

en: Container
az: Konteyner

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Menu
az: Menyu

en: Layout
az: Şablon

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Tabs
az: Tablar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Pagination
az: Səhifələmə
