Rover (2.0.2) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Description
cs: Popis

en: Container
cs: Kontejner

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Tabs
cs: Záložky

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Transparent
cs: Průhledná

en: Sidebar Left
cs: Levý boční panel

en: Button size
cs: Velikost tlačítka

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: User menu
cs: Menu uživatele

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Last page
cs: Poslední stránka
