Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.0-rc2) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Size
fi: Koko

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Weight
fi: Paino

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Appearance
fi: Ulkoasu

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Button
fi: Nappi

en: Minimum rows
fi: Vähimmäismäärä rivejä

en: Share
fi: Jaa

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
