Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.0-rc2) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Enabled
ro: Activat

en: Size
ro: Mărime

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Weight
ro: Greutate

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Appearance
ro: Aspect

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Button
ro: Buton

en: Share
ro: Împărtășiți

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title
