Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.0-rc3) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Size
cy: Maint

en: - None -
cy: - Dim -

en: Weight
cy: Pwysau

en: Default
cy: Diofyn

en: Not installed
cy: Heb ei osod
