Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.0-rc3) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Size
uk: Розмір

en: - None -
uk: - Немає -

en: Weight
uk: Вага

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: Appearance
uk: Вигляд

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Button
uk: Кнопка

en: Minimum rows
uk: Мінімум рядків

en: Share
uk: Спільні файли

en: Minimum size
uk: Мінімальний розмір

en: Follow
uk: Продовжити

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Type of buttons
uk: Тип кнопок
