Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.0-rc4) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Enabled
ar: مفعل

en: Size
ar: الحجم

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Weight
ar: الوزن

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: Appearance
ar: المظهر

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Button
ar: زر

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
