Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.0-rc4) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Size
ast: Tamañu

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Appearance
ast: Aspeutu

en: Not installed
ast: Ensin instalar
