Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.0-rc4) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Size
dz: ཚད།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Not installed
dz: གཞི་བཙུག་མ་འབད་བས་
