Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.0-rc4) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Size
gu: માપ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Appearance
gu: દેખાવ

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી
