Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.0-rc4) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Enabled
it: Attivato

en: Size
it: Dimensione

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Weight
it: Peso

en: Label
it: Etichetta

en: Default
it: Predefinito

en: Appearance
it: Aspetto

en: Not installed
it: Non installato

en: Button
it: Pulsante

en: Minimum rows
it: Numero minimo di righe

en: Weight for @title
it: Peso per @title
