Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.0-rc4) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Size
ta: அளவு

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Weight
ta: எடை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Appearance
ta: தோற்றம்

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை

en: Button
ta: விசை

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை
