Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Size
eu: Tamaina

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Appearance
eu: Itxura

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Button
eu: Botoia

en: Follow
eu: Jarraitu
