Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.0) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Enabled
fr: Activé

en: Size
fr: Taille

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Weight
fr: Poids

en: Label
fr: Libellé

en: Default
fr: Par défaut

en: Appearance
fr: Apparence

en: Not installed
fr: Non installé

en: Button
fr: Bouton

en: Minimum rows
fr: Lignes minimum

en: Share
fr: Partager

en: Button type
fr: Type de bouton

en: Follow
fr: Suivre

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title

en: Type of buttons
fr: Type de boutons
