Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Size
ka: ზომა

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Label
ka: სათაური

en: Appearance
ka: იერსახე

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული

en: Button
ka: ღილაკი
