Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Size
sl: Velikost

en: Weight
sl: Teža

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Appearance
sl: Izgled

en: Not installed
sl: Ni nameščeno
